Roky som toto robil s kolobežkou ale ptm sa to nepačilo vodi%com lebo vieš som stihol takto každy jeden spoj. 5 min. na Tomankovu a 4 min dole. a 1 min. cakanie
Dnes som podobnú situáciu videl naživo, Solaris na 32, plný, 6 minút delay.... potom 33, tam to sa už dalo dostať, ale tak bol som s bicyklom, tak to bolo trošku horšie... inak neviem čím merali ten priestor na zadných plošinách električiek, a na plošinách pre vozičkárov v autobusoch (asi gumičkou od gatí), ale s bicyklom štandartnej dĺžky som sa tam nezmestil... ? takže som musel zavadzať pri dverách.... ? . A tak ma napadlo, keď je na DD problém s dopravou, je to ideálna oblasť na jazdu bicyklom (dole ? ), ja som išiel 45 km/h, a to som ešte pribrzdieval... ráno by ľudia mohli ísť na bicykloch, a poobede by išli iba po Molecku, odkiaľ by ich odviezol cyklobus napr 233... alebo by sa v Ba konečne mohlo zaviesť zdieľanie bicyklov (ako vo Viedni), dole pri Molecke urobiť stanovisko, a odtiaľ trolejbusom (hore)... a po celom meste by sa patrilo urobiť stanoviská pre bicykle, aj keď, z vlastnej skúsenosti, jazdiť po tých 2 prúdových "diaľniciach" na bicykli, tiež nie je 3 krát príjemné-to by sa patrilo urobiť cyklopruhy... ale neviem či toto bude niekedy v Autoslave realitou ?
Ano, z Patronky, ale stade si pri vojenskej peso za minutu, k mostu nech to trva 5 minut aj duochodcom. Az sa cudujem, ze vobec niekam idu, ked sa im nechce chodit
nebola táto redukcia toho 15 min. intervalu na 20 min. (a v dôsledku Kačína na 40 min.) výsledkom "dočasného" šetrenia, ktoré sa začalo myslím koncom roka 2011? dá sa to dohľadať a som zvedavý, asi koľko rokov bude to dočasné šetrenie trvať...
4117 na 93 môžem potvrdiť, vedel som ju ísť pri SAV smerom na Štefánikovú. Na 4932/93 prebieha zácvik vodiča. Na 131 sa už chystá na hlavnej stanici MBCC Jasná (zatiaľ na displeji jej svieti č. 142 Zvláštna jazda-nicht einsteigen).
Aspon cez vikendy by tam mohli vypravovat klbaky - nizkopodlazne, napr. Sorry - vozov maju uz hadam dost. Pokial s jednym vozom vedia spravit 30 minutovy takt, preco nemozu dat pri dvoch 15 minut?
Do lesoparku je dnes najlepsie ist peso, autom abo na bicykli - tedomik na 43ke praska vo svikoch, vlcakov tolko, ze aj klbak by bol plny. Meskanie tak 5-6 minut kazdu jazdu, teda jazdi sa na otocku... Posila ziadna..
Max