Reply on: Zdenko #13829:
Ty ma chces asi poriadne nastvat,ze???Najlepsie bude ked tu vypravu asi nespravim!!!!!

.
Konecne som zase videl dake BROSE v akcii 
DA SA TO SPRAVIT!!!
Presne sa hodia k Aupark-reklame
Zdenko
Toto sa nestava napriklad pri kompletnej vyprave L93, L83, L84 a ostatnych vozov, cez 15 vozidiel, alebo pri elektrickach - vid #13658.
(Jano&Frenky sorry, ze vam robim reklamu, to je v ramci ukazky.)
Takze tak.