A ešte jeden po dlhej dobe: dnes ráno o 8:20 na OD Lamač smer Dolnozemská prišiel konečne 4936 aj s OEM vodičom... ;-D
. Ešte k tomu to hnusné pomaľovanie, na ktorom vidieť všetku tú špinu
...

.
Turbo
Inac, Misak sa pise s makkym i, lebo sam Misak povedal, ze sa to ma takto pisat: Mylan Misak.
inac, dnes som videl Nehopdovku c. 115 upalovat z Patronky smerom dialnice D2 a vseobecne v poslednom casu dajako casto vidavam Dispecersku felduc 56.