Reply on: frenky #13421:
Ja na to reagujem neutralne, lebo nieco sa zlepsilo a nieco zhorsilo. A ked sa to tak vezme, tak 201, 202 a 208 su jedine linky ktore maju v sedle taky cool interval. Lepsi nema ziadna.
, Holt, ked clovek raz sadne do auta, tak zisti v com je pohodlie volnosti pohybu.
btw. Moje numero: 0904 428 710 pretoze wap je luxus...
Uz sa tesim. ;-P
Idem ja, Andy, mozno Spectre a mozno aj Jano, Neo neviem
frenky
mat3j> ak nechces ja nemusim ist
inak keby ste nevedeli:
Zajtra o 17:40 na Patronke smer ZB (o 17:47 ide 37) ideme za mat3jom, dajte mi do Boha vediet, kto ide, nech nejdem sam.