Vcera pocas vyluky mala jedna 201 napis "cez Nivi"...
A ludia, este rychlo fotte kratke 201, dlhe 208 a vsetko podobne!
A ludia, este rychlo fotte kratke 201, dlhe 208 a vsetko podobne!
. druhy voz mal cely zeleny.
.

d3k0
2004 na 74
Este k tym novym oznacovacom v 7910. Su podobne ako v Brne, akurat maju aj display s casom. Font je trochu odlisny od starych oznacovacom (paci sa mi menej), ale celkovo som velmi rad, ze mame uz aj kvalitu, co nevrzga a vyzera krajsie