d3k0: 4074 jazdila aj vcera na 180 a aj predvcerom asi ju tam nasadili.
!!!!!!! VOZIDLO 4406 BEZ REKLAM NOKIA !!!!!!!!
Takze v Bratislave mame dvojicky 4404&4406.
myslim si ze je krajsia ked je cisto zelena skoda toho lepidla na karoserii a oknach.
!!!!!!! VOZIDLO 4406 BEZ REKLAM NOKIA !!!!!!!!
Takze v Bratislave mame dvojicky 4404&4406.
myslim si ze je krajsia ked je cisto zelena skoda toho lepidla na karoserii a oknach.
d3k0
Krasna kvetinkova reklama na 7759+7760 (ex. Lipton) bola dnes (aj vcera) na 12/7. Akurat ju uz nejake hovado POPISALO FIXKOU!!!
1320 je ukazkovy voz, tie disky ziaria viac ako jeho svetla
2912 dnes na 70
2315 na 70 (!)
2010 na 70
19xx na 91 (!)
1015 na 91
2400 na 71 - vovnutri je pekne poumyvany a vobec nevyzera, ze by to bol 2. najstarsi TAM.
A samozrejme, ako by som mohol zabudnut: 7735+7736 na 12/8