Do kelu, toto je ako milionar...
)
ked si da taky nick
to si nemohol byt ty.-..
No dovol, take kraviny by som nedokazal vyplodit.
Takze vsetko je mozne
neo
frenky> viem len ze dlho tam dlho stal...
mmm, potom je ta 1123 fakt dobra, ked robila nahradu 1014 a predtym si odskocila na "hory"!
ja sa zase cudujem, ze to z dlhacou ubrzdil.... to je kral serblov... to zadne okono je fuckt duchaplne :)))
inac nevies co je s vibratorom??? (1300), som ho dlho nevidel (a dufam ze dlho neuvidim)?