Zato sa ale piktogramy pouzivaju aj tam, kde sa vobec nehodia:
vid trolejbusova tabula...
Myslim, ze AUT.STAN-ML.NIVY mi povie omnoho menej ako AUTOBSUSOVA STANICA MLYNSKÉ NIVY bez piktogramu...
vid trolejbusova tabula...
Myslim, ze AUT.STAN-ML.NIVY mi povie omnoho menej ako AUTOBSUSOVA STANICA MLYNSKÉ NIVY bez piktogramu...
ale niektore vecicky som uz pisal aj ja.
frenky
- fEKOBUS na 35/1. (info by Jano)
- 2918 na 39/3. nie ako ZV
- 1013 ma od pp dielu NADHERNE STRIEBORNE DISKY, mam pocit, ze su dokonca pochromovane. Este som take nevidel. (1320 je suvix)