2623 isiel dnes okolo 16.30 na svoju poslednu cestu smer srotovisko v Senci. Tahany bol nakladnym autom patriacim vrakovisku, nieco sa vsak pri Tescu na Zlatych Pieskoch pomrvilo, tak musela prist na pomoc odtahovka DPB Iveco Trakker. Nasledne sa cely sprievod odobral smer Senec.
4/12 - 7813+14 naozaj hroza suprava..pri stati to v celej suprave prapodivne vybruje, zadna cast predneho vozu je krasne nahnuta k zemi a pri brzdeni citit spaleninu ?
"Zaujímavé len, že Trnávka všetky svoje poradia na L208 vypravuje ako hodinky."
Jedno riešenie je zápožička aspoň 3 SORov NB18 Hroboňovej, lebo to opakujem znova, nie sú trolejbusy do výpravy.
Druhé riešenie je linka 62, ktorú by už konečne mohli spustiť. Napríklad dnešný 6611 na 212. 212 potrebuje aspoň 2 kĺby, preto je spojenie 208 a 212 nevyhnutné...
Rano hradil 2206 linku 202/3.
201: 6627/3, 6601/5.
Mate tam nase dve najlepsie 15Tr 6603 a 6610, takze si netreba stazovat.
Dnes o 14:55 zaujímavý masový prestup ľudí (vrátane mňa) zo 6627 do 6607, i keď obsadenosť bola vyrovnaná.
Btw. dalsie obmedzenia 10km/h sa zaviedli na Kamennom nam.:
prve obmedzenie je v obluku Sturova - Kamenne (pri byvalej GP), nasledne o par metrov dalej medzi prechodom pod Manderlakom a zastavkou Kamenne nam. je aj druhe.
Zlte terce su v kurze, len na tej krizovatke ich je 10..
ZV2841 hradil L95/2 od 8:55 od Technopolu, lebo tam sa napajal.
ZV2652 hradil L98/8 minim. po 7.hod. do konca ranneho dielu
ZV4849 hradil pravdepodobne cely ranny diel L83/5
Prajem pekné ráno.
Dúfam,že po včerajšku,dnes nevypravili 4916! Včera cca 20:56 od Šafka smer Petržka sme sa všetci zľakli,že čo sa deje, v 3ej alebo 4ej náprave to riadne škrípalo/drelo,ťažko sa to opisuje ale jeden z cestujúcich povedal,že zjavne niečo z brzdami.Napriek tomu to odjazdil ale dúfam,že išiel potom do vozovne!V spomenutých nápravách to ani nebrzdilo mali sme pocit,že šofér čaká kedy padne zelená aby došiel plynulo na zastávku Farského.Mali by ho prezrieť lebo už dlhší čas sa mi nepozdával!
Teraz len na okraj a česť výnimkám ale nemám pocit,že by sa šoféri správali dobre k danému vozidlu a vidím to už hodne rokov!
Plne súhlasím, čo píšeš. Stará karosa lepšia ako nič. Zaujímavé len, že Trnávka všetky svoje poradia na L208 vypravuje ako hodinky. Ľudia u nás z barákov už pripravujú hromadnú sťažnosť na magistrát a aj podnet na SOI o zavádzaní spotrebiteľa. Nech DPB zmení cestovné poriadky L208, dajme tomu na 4x do hodiny, na to na čo má a je to voči zákazníkom férové. ?
* 208/3 odchod o 7:14 z CR ani kolo predtým nevykonaný, nehradený
* 208/11 odchod o 7:58 z CR ani kolo predtým nevykonaný, nehradený
* 208/4 odchod o 7:26 z CR nevykonaný, nehradený
mrcheef