Reply on: Neo #12789:
Ano Kopyright Liberation Front, bojovali proti autozrskym zakonom ci co... A to KLF na tej teplarni je uricte oznacenie, lebo to bolo takym pismom akym sa oznacuju rozne stavby...

inak super vyprava
. Povedz, preco tu vsetci nenavidite KLF-a? (ja ho nepoznam tak preto sa pytam). A nie je nahodou zo Zahorskej, lebo tu v ZB je na jednej rozvodnej skrini napisane centro fixkou KLF. Nemoze to byt on?
inak super vyprava
. Povedz, preco tu vsetci nenavidite KLF-a? (ja ho nepoznam tak preto sa pytam). A nie je nahodou zo Zahorskej, lebo tu v ZB je na jednej rozvodnej skrini napisane KLF. Nemoze to byt on?



uz vcera so sa pytal
frenky