Reply on: Mat3j #12546:
mna nenastval nikto, a keby aj hej, tak by si to nebol ty, neboj ;-Pbtw. som sa sparal na nejakych US strankach, a je tam dost programov podobnych gBUSE, ale original je original pravda....
)Z dnesnych vyprav je to odo mna vsetko.Prijemny zvysok vikendu
Pridite na SNPcko do nasho stanku, alebo na historicku elinu medzi 14.00 a 19.00.
. A ktorym sci-fi sa inspirovali?
galiyosha
Re #12531 neo: Prepáč, ale vety "ale chcem naznacit ze za komosov tu nebola taka korupcia...." a "ja som vtedy este nedychal, ale viem, ze vtedy neboli ani drogy, ani alergie, ani zhubne choroby... " si asi chcel skôr poslať do rubriky sci-fi, však?