Ano, ked zacali chodit prve zurive maily, ze "preco sme tam nahrali poskodeny archiv, ktory nejde rozbalit"... Naposledy sme taky mail dostali minuly tyzden.
Mala poznamka - aj keby ten program isiel stiahnut, aj tak tam budu nepresne udaje...
Mame na to svoje dovody
Andrej (Anndy008)
Z programatorskeho hladiska je to myslim jednoduche.