#1185 Alcazar: No a čo sa týka toho, že koľko najazdí než ide do šrotu, teda na rozpal (ak vôbec doňho niekedy ide, hľadiac na vrakoviská DPB) ti naozaj neviem povedať, lebo nie som vodič ani zamestnanec DPB ale tipujem - 1.000.000 km? D3k0, nevieš?




...
, to sa stava ale nebol by som proti keby petrzalka este dostala Ikarusy 435 aspon tych 8 aby tu dieru medzi 4811 a 4820 mohli zasit.



ja ze to zle vidim.





Kockac
Este jedna vec: Vcera aj dnes rano jazdili po meste vladne kolony (zachran sa, kto mozes! ;-]), co mohlo mat za nasledok meskanie par spojov MHD.