Včera bolo v správach, že už platí povinnosť svietiť aj cez deň, no včera cestou domov som si všimol, že veľa vodičov autobusov o tom buď nevie, alebo na to zabúda. Dajte to tam niekde v garážach na nástenku...
.

tulenique
A este jedna otazka, ked nastupim do busu/eliny/troliku a on stvrdne v zapke, tak mam snad pravo ist az tak daleko ako by platil listok v pripade jazdy podla grafikonu, ci nie?