No fajn. Cize sa este mam na co tesit.
A kratese budu este kolko ks? To by ma tiez zaujimalo. Ja mam jeden typ 1121 sla tiez asi do plynu. A mozno aj s 1132 daco vyspekuluju. Pred 2 mesiacmi este stala v ohrade.
A kratese budu este kolko ks? To by ma tiez zaujimalo. Ja mam jeden typ 1121 sla tiez asi do plynu. A mozno aj s 1132 daco vyspekuluju. Pred 2 mesiacmi este stala v ohrade.
TeBeCe
a frenkyho urcite potesi, ze 1309 uz isiel na plyn