Reply on: zdenko #10700:
ja tu fotku nemam.
Ale len som dal typ. Tie fotky som nepozeral, su velmi velke na moj net. A nemozem si dovolit hodinu a pol stahovat len mail.
Ale len som dal typ. Tie fotky som nepozeral, su velmi velke na moj net. A nemozem si dovolit hodinu a pol stahovat len mail.
) samozrejme primominali zase Skody SM s palicami

COLOR
CO AKOZE CHCU OPRAVOVAT NA NABREZI???!!!
Som sa tam bol pozret a akoze okrem jednej srande co by mali privarit tam chcu mat dvojdnovu vyluku? Alebo kvoli tym zdvihnutym dlazdiciam? Akoze dovidenia...