Reply on: J #10629:
Na Zeleznu studenku vedie hnusna dlazdenna cesta, ze clovek caka kedy draciku odpadne plynova nadrz a buchne to


Vcelku zaujimave.


Mozno to uz Z pisala, ak hej tak pardon.
Ak nie tak sa samozrejme kuknem.
Howgh.
Este nieco mam, ale zatial neprezradim - az vecer
J
Ale takto si to obyčajný cestujúci prečíta a povie si fajn, to vydrží desať rokov, hmm to je dobré, a ešte to dali aj na železnú studničku, to je ekologické, no hádam to speje k lepšiemu, ale stále je tá naša MHD na hovno.