Tbc: To je normalne to mas zaplatane diery
. To ked sa pozres na autobus z 4.DP tak to ma kazdy ako okrasu a niektory to maju ako nalepene na papiery hovorim o 49xx uz ich neni vela najhorsie je na tom asi 4907 uz to e.č. ti musi hovorit co je to za rocnik typujem asi 7 rokov pred Jezisom .
. To ked sa pozres na autobus z 4.DP tak to ma kazdy ako okrasu a niektory to maju ako nalepene na papiery hovorim o 49xx uz ich neni vela najhorsie je na tom asi 4907 uz to e.č. ti musi hovorit co je to za rocnik typujem asi 7 rokov pred Jezisom .


tbc
na 7781+2 (linka 4) dnes nejaky yebnuty clovek jazdi poobede...o 16.53 na nam. l. stura otvoril dvere asi na 2 sek. a hned ich aj zatvoril (pricom vystupovalo dost ludi, stihol iba jeden...), hned nato ich zas otvoril ale okamzite aj zatvoril a pohol sa...az ked nasrana zenska prisla za nim, tak ich tretikrat otvoril a mohli vystupit aj ostatni (samozrejme mal pri tom dake blbe poznamky...)....navrhujem VYKOPNUT HO!