Reply on: frenky #10367:
za beznej prevadzky by si na to nepotreboval pohotovych dispecerov - centralny pocitac by mal okrem ineho k dispozicii aj zadelenie vozidiel na linky a teda by vedel ze kde sa ktory vlak nachadza a kam chce ist a pokial by bolo vsetko ok tak by mu postavil trat automaticky... Pohotovy dispecer by bol potrebny v pripade poruch, neplanovanych vyluk a pod, ale za to by predsa boli plateni...
, neskor uz isiel 2617 na linke 43/2.
martiner
Siel som sa spytat dispecera co sa stalo, povedal mi, tak som sa rozhodol ze si zbehnem pekne dolu na 30/37 a po ceste som zdvihol telefon a zavolal na dispecing aby toho pana co tam sedi v aute poslali informovat ludi na konecnej co sa stalo a ze dalsi bus pojde az o 15min.
Dana 39 bola hradejna od Zochovej (zrejme zalozak spod mosta).