1321 mala o 15:48 vyjazd z vozovne na ZV na 21. Frenky by mohol zistit viac... Vedeli ste, ze... ...2601 je v zabehu? Btw. 2303 na 74.


Islo o ZV, kedze ZV stale robia solo vozy. 2 na HLST a jeden by mal stat na Zlatych Pieskoch.

:
M: ZV 3604/2
Inac pochybujem, ze to robil vodic, to skor sa hral niekto v gbuse a vytlacil si to
Miki