18minutova 21ka by bola uplne bez problemov aj bez toho jedneho vozidla.
To sa robi?!

Je mi to luto, ale skor by som Vam odporucal pisat na DPB email: zad@dpb.sk

Este ze som nebol doma inac by som asi neszaspal pri tom hluku, nezavidim tym co byvaju hned dole pri trati .

:o) V roku 2004 spominali akesi 3%-ta, ale neviem podrobnosti. Skusim pocas dna pozhanat nejake aktualne clnky, ak bude cas-ak sa mi to podari, napisem! 
ana
Tesi ma, ze som umoznila danemu vodicovi sa dnes tak pobavit, musel to byt pohlad pre bohov, ako sa tehotna zena snazi co najrychlejsie dostat k dveram autobusu a potom ju nechat slapat do kopca 15 minut.