Reply on: J #10049:
To ne, by sme asi o vela prisli... 
Hogy vagy zajtra idem do rodiska ikarusov to tam ocihat, potom vecer vam poviem ako vyzera budapestska mhd

skor som tym chcel povedat ze by sme za nizku cenu mali viacej serblov...

Odkedy???

dnesna ( pondelkova ) 83 podla poradia :
frenky
204> Valasska - Trnko - Jelecicova
205> Rajska - Zimny stadion
Pravdopodobne sa zasa daco stalo s vedenim.