No, uz by mala notifikacia fungovat. Kazdy sa ale musi opat zaregistrovat. Mozete to otestovat, ak vsetko dobre pojde, vecer poslem vsetkym hromadny mail s informaciami o znovuregistracii

Mike mozno niekedy spravi zv.imhd.sk
Mame uz zapisanych par vozov...
frenky
A ver mi, ludia si citaju. Ved sa staci pozriet na L34 tam su linky konciace na Racianskom myte na Sancovej v podstate dojazdy. Taktiez aj 12 co chodievali len po Safko.
Treba normalne spravit tak ako som pisal v #9998 ten napis "do vozovne ..." treba dat inverzne, za celne sklo jednu tabulu najlepsie prelepenu podobnou foliou ako maju zacvikari, nech je to vidno a ide sa.
No a ked to par babiek nepochopi? No a co?! To skrachuje DPB? Preco sa DPB stale vyhovara na to, ze ludia by to nepochopili? Ale nikdy sa nesnazi o to, aby to co najlepsie a pokial mozno najrychlejsie ludia pochopili? A je jedno ci su z KPMHaRD, alebo su to babky z Mileticky...