Discussion Forum › Operations Forum

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
21/18 - ZV 4825 ?
Reply on: miso1234 #92698:
jj ako vravis,,,a vecer to je zas opacne smerom do mlinskej po spicke ?
Reply on: Peter6607 #92680:
no ono sa toho viacej odvaza,,,sa vyprazdnuje jama.. ?
Reply on: AAA #92690:
jj..asi tak...od tej 20tej do 21;30 je to tam narvane
Reply on: fefe18 #92696:
ale čo som počul, tak to nie je výnimočný problém, že sa ráno nezmestia všetci do autobusu, hlavne pred 7, ked ešte nie je posilnená 31... inak to je tiež zaujmavé, že vačšinou linky majú hustejší intrerval už od 6tej, ale na 31 až od 7mej
Dnes tiež 15TrM 6632 na 202/1. Teraz večer by tá špina a bordel mal zmiznúť, upratovacia firma opakuje pokus o vyčistenie vozidiel , asi zo strachu(má prísť kontrola z magistrátu), aby neprišli o kšeft za 65000 eur!!!!! Končiace vozy stoja v Hrobustove až po vjazd do vozovne! Zjavne s tým opatovným kompletným čistením nestíhajú! ? Veď pri prvom pokuse každý čistili cez ďeň, keď mali voz doma!!! ?
Reply on: Risko1 #92649:
jj,,,,tento rok pribudlo neako studentou,,,aj ked neni akcia,,,mercedesi capacity by tiez mali co robit keby tu boli nasadene ? vsak rano z nastupista v slavicom sa nezmestia vsetci ludia... ?
Reply on: peto1622 #92631:
doplnenie o postrehy z cesty domov:
78-2622/4, 2621/5, 2648/6, 2414/9
84-4832/3, 4866/5
88-1211/6, 1803/7
99-4119/4, 4142/10, 4131/11
Ale za to sme dnes sli L203 - 6207 - mal tam ovela viac miesta a vacsie pohodlie, ako v ktoromkolvek inom T-Buse. Spokojne lezal. Siel som tym busom po asi 10 rokoch, tusim som si ho oblubil. ❤
Reply on: TeBeCe #92688:
presnejsie 1512 bol na 70/14 ale stale bez majitela ?
Reply on: Sati #92655:
Ale Arkus sa este neviezol. ?
Reply on: kuko1 #92686:
Na 22 som dnes videl Sor.
Reply on: kecho #92633:
Je vidno, že 31/39 nejazdíš. Oni tými spojmi išli zo školy/z mesta, nie z domu.
Pochvala pre vodiča 3539 na linke 30 odchod z Nového mosta o 19:28 za vynikajúcu a rýchlu jazdu.
dalsie stariny:
1716 na svojej skolskej linke
1512 na 70
3708 na 28
30.9.2009

- 196/1 - ZV 4825 hradil minimalne jednu jazdu #92634 ?), neskor sa na linku napojil 4853
- 50/13 - po 6.30 h isiel ZV 2629, neskor sa napojil 2338
- 50/2 - nezistene vozidlo okolo 11. h vypadol, nahradil ho ZV 2629 a napokon 2707
- 50/15 - 2708 o 15.22 vypadol, hned ho nahradil ZV 2629 a napokon 2703
- 50/16 - 23XX okolo 15.30 h vypadol, nahradil ho ZV 3633 a napokon 2705
Takze jeden vypadok z linky 50 mi este chyba - ak niekto vie, tak nech doplni.

Podla poradia:

50 - 2337, 2707, 2340, 2339, 2333, 2720, 2346, 2110, 2343, 2336, 2331, 2334, 2338, 2332; P 2708, 23XX, 2345
? M: ZV 2629 a 2338/13, ZV 2629 a 2707/2, ZV 2629 a 2703/15, ZV 3633 a 2705/16
61 - 2645, 2647, 2633, 2643; N ...; S 2409, 2400; R 2615
196 - 4853, 2814, 2408, 2627; R 2637
? M: ZV 4825/1
Takže na 20+22 budú jazdiť výhradne karosy!
Reply on: Peter6607 #92656:
Este pridam: 201: 6611, 6610
Mike-aj 2703 je na 50. Teraz sa bol otočiť pri auparku.
Reply on: Mike #92682:
aby si to aj v DNV uzili, tak okrem 2719 na 20 bola aj 2718 na 22 a 1715 (jako ZV) na 21 🙂

Change view

Structure
Order
Posts on page
Date and time of posts

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.