Reply on: frenky #10774:
Aj ked vypnes to tlacitko tak to stale brzdi motorom.To je tak,ze ked ho mas zapnute tak brzdi to viacej motorom a ked je vypnute brzdi to viac na oblozenie.Ale motor je v tom,vzdy zapojeny.


Dakujem.
Ved to je proti prirode. Ludia su vynaliezavi, ale to, ze stoja na zastavke, ktora je zrusena, to je moc.
