Reply on: TeBeCe #25730:
Ano ja viem ja som ju nevidel dobry mesiac... ? aj ked na nom jazdi maximalny suchtos ? ten voz mam rad... ?



Ale vážne nedávno som v nej išiel, sedel som na poslednom dvojsedadle oproti dverám a dostal som na každej zastávke a križovatke skvelú masáž.