Discussion Forum › Operations Forum

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
- 3701 dnes opäť na linke 50
Reply on: si #26088:
Keď vidím ako DPB peniaze niekedy rozhadzuje na úplne nepodstatné voloviny, tak mám nechuť z toho, že ich ešte podporujem. Pritom častokrát stačí pohnúť rozumom a netreba žiadne peniaze.
Reply on: Zdenko #26071:
ked este upozornujes ludi, tak si debil... pokial chces aby doprava v tomto meste niekedy aj neak normalne vyzerala, tak jednym z krokov je aj redukcia ciernych pasazierov a tak ak niekto nema zaplatene cestovne, tak nech ho len pekne chytia....
Pri vratnici na Trnavke stoji daka 14Tr s dakym c*ujnym kremovym lakom. Frcal som okolo autom, viac neviem, ani co to bolo za reklamu ?
ZDENKO:to sú slováci,menia názory ako divý...
Šak si sa to dozvedel?
? ?
Reply on: aNTI #26084:
Sak ja som sa neurazil.
Reply on: Zdenko #26083:
ale ved to bol iba zart ?
Reply on: aNTI #26082:
To sa hlboko mylis kamarat. ?
Reply on: Andy #26081:
ze na 13rocne Zdenko viac leti ?
Reply on: Zdenko #26080:
A prečo by malo meniť situáciu, keď sú 13 ročné oproti tomu, keby mali 17?
Reply on: Zdenko #26079:
Režovia chytili 4 baby, ktore o*ebavali, ze maju 13 a pri tom mali 17 (Hm, hm). No vselijaki ludia su.
Reply on: Andy #26077:
No co sa tyka tej skupiny videl som uz aj ja takych.
1607 je ex. 2201...co si clovek sam nezisti, to nema, ze jo? raz snad aj katalog opravim.
Reply on: Zdenko #26074:
Neviem o tom, že by dôchodcovia mali v láske chodiť na čierno. To robí skôr veková skupina 15-25.
14: 7087/1
9: 7946+45

Dopravny dispecing 51 (BA-021-CI) na vyjazde na Obchodnej asi monitoroval situaciu, ci niekto nefajci na zastavke ?.
Reply on: Prazak #26068:
Vies, tosanedalebonikdysatotaknerobilo,cestujucibytonepochopili,vsetcisunaobede,avobec,naconastymobtazujete
Reply on: Andy #26073:
Takemu dochodcovi mozno nie, ale uvidime od septembra, ked sa im zvysi dochodok o 1000, - Sk.
Reply on: Zdenko #26071:
To nemá zmysel. Ten kto jazdí na čierno a pokutu dostať nechce, dáva pozor. Ostatným je jedno, či ide revízor. Furt vidím, ako si ľudia úplne bez problémov dajú vypísať pokutu.
Podla clanku Preco nechodili elektricky uz nemame miesto na parkovanie. Chudak vodic musel zaparkovat rovno tam kde sa nemoze. Tak mu treba dunajskostredcanovi.
Reply on: Max #26070:
Režovia pri mne nemaju sancu, odhalim ich skor ako oni mna, niekedy stihnem upozornit aj ludi.

Change view

Structure
Order
Posts on page
Date and time of posts

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.