Keď vidím ako DPB peniaze niekedy rozhadzuje na úplne nepodstatné voloviny, tak mám nechuť z toho, že ich ešte podporujem. Pritom častokrát stačí pohnúť rozumom a netreba žiadne peniaze.
ked este upozornujes ludi, tak si debil... pokial chces aby doprava v tomto meste niekedy aj neak normalne vyzerala, tak jednym z krokov je aj redukcia ciernych pasazierov a tak ak niekto nema zaplatene cestovne, tak nech ho len pekne chytia....
To nemá zmysel. Ten kto jazdí na čierno a pokutu dostať nechce, dáva pozor. Ostatným je jedno, či ide revízor. Furt vidím, ako si ľudia úplne bez problémov dajú vypísať pokutu.
Podla clanku Preco nechodili elektricky uz nemame miesto na parkovanie. Chudak vodic musel zaparkovat rovno tam kde sa nemoze. Tak mu treba dunajskostredcanovi.