Reply on: TeBeCe #32257:
Pred rokom takmer urcite nie...ja si ho este nedavno pamatam v premavke
Ale mas pravdu, zabudol som, ze uz istu dobu som ho potom vidaval vo vozovni, ako z neho postupne ubudalo...
Ale mas pravdu, zabudol som, ze uz istu dobu som ho potom vidaval vo vozovni, ako z neho postupne ubudalo...



Jednoducho, ešte sa v MHD nevyznáš natoľko, aby si nas moho šáliť dlhodobo.
Hneď sa mi nezdalo, že ako je možné, že píšeš tvoje zlé zážitky z jazdy na iMHD.