Reply on: Martin Fundárek #37140:
Tiež by som skôr povedal, že je to oproti dvom levom. Keď pôjdem nabudúce okolo, pozriem sa, či by sa na tú zástavbu.Suché mýto si moc nepamätám, ale tam boli tuším domy vedľa seba v jednom zástupe a nie hentak posunuté.