Discussion Forum › Operations Forum

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Reply on: ivanbuto #80404:
len ci vo veci nebolo tendencne stazovanie sa vlcakov, pripadne podnikatelov na hluk z trolejbusov...

Ako je tomu aj v Ruzovej doline - viem ze vies, ale objasnim aj ostatnym: ak vozidlo ostane stat pocas prestavky na vystupisku, vedla obytnych domov, musi vypnut voz i kurenie, nakolko obyvatelia sa pisomne stazovali na hluk (asi nemenovanu socialnu skupinu vyrusovalo pri sledovani telenoviel). OK, ved nevadi. Par minut v zime vodic vydrzi. Avsak musi to mat aj nejaku vtipnu pointu: samozrejme, ze ta ista skupina obyvatelov sa po nastupeni do voza nikdy nezabudne postazovat, pripadne aj vynadat zakerakovi vodicovi, ze preco vo voze nezakuri a ze im teraz bude zima! Tak to vidite! Zli, hnusni vodici MHD! ?
klasIK & Technopol

dnes:

- 4844 na linke 95/11 bol v priebehu dňa vystriedaný za 4842
- na linke 98 bolo okolo 14. h videné vozidlo 4215

95: DN: 4837; 4843, 4394, 4825, 4854, 4824, 4396; S: 4801, 4811, 4823, 4844, 4808; P: ...
? M: 4842/11
98: #80403 ? - potvrdzujem a ešte:
? M: 4215/?
99: 4103, 4115, 4110, 4119, 3031, 4129, 4121, 4123, 1717, ..., 4131, 4128

Ako bonus k výprave som vyhrabal a podrobil zosvetleniu jedno vcelku unikátne video z januára. Ikarus 280 č. 4951 ?: http://www.youtube.com/watch?v=kb0OCvHMQFI
Z utorka:
- ad 5/8-7905+7906, neskor ho nahradil ZV nejaka K2S (viac neviem), avsak 7905+7906 bol popoludni uz na linke 5/13
- 1707 popoludni docasne vypadol na linke 20/4 pre poruchu vozidla, hned ho nahradil ZV R1504
- 3634 pred 17. h. vypadol na linke 23/1, neskor ho nahradil ZV Man 15-minutovy
- 2604 po 17. h. vypadol na linke 83/9, neskor ho az do konca sluzby nahradil ZV 2721
- 2641 vo vecernych hodinach bol na linke 83/2 pre nedostatok CNG vymeneny za autobus 2822

Prispel Fufu 😉
Reply on: Kubusss59 #80403:
Zeby preto zastavili vodica 1402 ze pri vyjazde z podjazd presvihol povolenu rychlost?...lebo casto sa tam skryvaju policajti a meraju alebo zeby nemal rozvietene svetla?...kedze si nepostrehol priestupok tak to mohol byt jeden z tychto dovodov co som napisal ?
#80399 Chuck Norris nemá na 3034. ? Tá má totiž viac životov, lebo skapala už aj dnes ráno pred ôsmou pri Auparku. ?
Reply on: Max #80398:
Nie, tam je to vyjazdené v asfalte a časom sa zotrela tá prvá jednotka - tam bolo pôvodne zóna 130 ?
Re #80403 Kubusss59: Man R 1659 (Druhý ZV Nový Most) hradil v poobednej špičke postupne 80/1, 80/6 a 80/3. ☺
Reply on: TeBeCe #80402:
Tak potom sa k tomu radšej ďalej nevyjadrujem, snáď len toľko, že zvolené riešenie na Šulekovej nebolo nevyhnutné, ak sa tým však uspokoja problémy niektorých ľudí a bude sa vec pokladať za "uzavretú", tak to splnilo svoj cieľ.
Kubusss59, Miso 2832, kecho

9.12.2008 (utorok):
- ZV 4849 po 7 hod. hradil linku 94/11
- 2413 ráno bol na linke 59/4, poobede ho nahradil 2828
- ZV 3710 po 14 hod. hradil linku 65/1
- ZV BA-944US po 15 hod. hradil linku 80/1
- ZV W-1640LO po 15 hod. hradil linku 80/2

podľa poradia:
7 - 7102, ..., 7076, 7104

55 - ..., 3629, 3640, ...
59 - 2631, 2406, 2822, 2413, ..., 2605, 4859
M: 2828/4
66 - 3525, 3523, .../(3, 4)
84 - 4846, 4817, 2643, 2800, 2811, 2647, 2416, ...
93 - .../(1, 2), 4391, 4840, 4821, 4802, 4852, ..., 4807, ..., 1808, ..., 1812, ..., 1405
94 - 4851, 4809, 4828, 4827, ..., 4850, 4216, ..., 4815, .../(10, 11, 12)
M: ZV 4848/8
96 - 1201, 1206, 1211, 1217, 1204, .../(6, 7)
98 - 4857, 4855, 4848, 4830, 4218, 4209, 4839, 4200, 1712, 4394, 4395, 1402, 1411
99 - 4103, 4115, 4110, 4119, 3031, 4129, 4121, 4123, ..., 171x, 4131, 4128
151 - 1901
180 - 3511
191 - 4109, 4111, 4116, 4107, 4120
196 - 2602, 2405, 2404, 2810, 2828

901 - 3530
****************************************************
98/12 - 1402 (večerný Vodič) : výborná jazda, čakanie dobiehajúcich cestujúcich, umožnenie prestupu

Večerného Vodiča 1402 na zastávke Mliekárenská (smer OD Slimák) zastavili policajti a pýtali od neho papiere, policajt nastúpil do voza a povedal cestujúcim, že spáchal dopravný priestupok, že o chvíľu bude pokračovať v jazde. Ale nevšimol som si že by spravil nejaký priestupok ale tak vieme ako sú policajti na tom s inteligenciou ? .
Reply on: ivanbuto #80400:
147 na Sulekovej prestavkovat nebude, prestavkuje na Budkovej. Na Sulekovej ma prichod a hned aj odchod.
Reply on: Majo #80381:
Tak je pravda, že hroboňáci sa zatiaľ akosi nenaučili jazdiť 208 a veľmi si na tej Šulekovej nepostoja... ale tak máš tam teoreticky 5-6 min., ak dojdeš presne.
Reply on: Max #80379:
Treba veci uviesť na pravú mieru:

1. Kĺbové vozdilá sa na obratisko (výstupište) zmestili bez problémov a bez akéhokoľvek zavadzania, samozrejme s predpokladom, že vodič sa nepostaví naschvál ako debil.

2. Zvýšenie kapacity na 208 bolo žiaduce a dobrý krok.

3. "Autistov" tu veľmi riešiť netreba, jednoducho divoko jazdiť sa tu tak či tak nemá, ak tak niekto robí, je to na jeho vlastné riziko.

4. Niekto si v celej záležitosti riešil skôr svoje komplexy a problémy ako reálne problémy kĺbových vozidiel a obratiska.

Ak bolo nástupište/výstupište zintegrované kvôli prestávkovaniu vozidla novej linky 147, tak je to podľa mňa vyhovujúce riešenie.

Inak ale výstupištve vyhovovalo.
Reply on: Max #80398:
ale menej ako Chuck Norris ?
Reply on: milannco #80392:
fuha, ta ma viacej zivotov ako ta najlepsia macka ?

richardhudec: a s tou je co zase? Ta este nebola vonku? /nemam prehlad/

Majo: no, ja uz som tade videl zopar exotov lietat neprimerane vysokou rychlostou... nehovorim ze vsetci, na to staci jeden taky blbec.
Kamaratis sa s ludmi, co po Ul. 29. augusta jazdia bezne 100 - 120 km/h ? Nie je to nahodou v "zone 30" ? ?
Reply on: Miso 2832 #80384:
2800 nebol na 84/6, ale na 84/4 ❗

88-1208 ❤ /3, 1207/4

Velka vdaka patri vodicovi 4829=84/1 odchod 19:56 od Bulikovej smer Hrobonova za to, ze ma pockal a nemusel som vecer mrznut ? ? ?
Reply on: kecho #80374:
tak v pondelok som cele predpoludnie doma, to zistim co jazdi cez sedlo a zvysne cestou do/zo skoly ☺, ked je samozrejme cas a netreba sa ucit ?
Reply on: richardhudec #80393:
Bol na 84/6 ?
Reply on: Max #80385:
Pohybujem sa v okoli danej lokality v podstate kazdy prac. den, takze poznam. A viezol som sa tade aj so soferom, ktoreho by som vzhladom na styl jazdy mohol nazvat pokojne dobrovolnym darcom organov (napr. po Ul. 29. augusta jazdi bezne 100 - 120 km/h) a ani ten tam so svojim Alfa Romeo nedokazal ist viac ako 50 km/h. Ja v tych uliciach nikdy autom neprekrocim 30 km/h.
Kedy budem jazdit v Beuse (a ci to vobec bude v Beuse a nie v inom DP) este sam neviem, ale nemaj boj, budes vcas informovany.
dnes okolo 14 hod isla na vyjazd 2647...mozno len na skusobnu jazdu
3034 zase raz umrela. Dnes okolo 20.00 na Kremnickej - smer Einsteinova.
Reply on: zahradnik #80390:
a čo mal robit dat plny plyn medzi ne sak som vacsi tachsi niejak to prerazim ❗

Change view

Structure
Order
Posts on page
Date and time of posts

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.