bohuzial bolo ? .
No kratasy na L33 by nie vzdy postacovali - klbak ma problemy brat ludi z Molecky, ked idu skolaci zo skol, resp. vecer ked uz nepremava 133
Jeden z mala soferov ktori informuje o zrusenej zastavke Zimny stadion na pasienkoch. Zaroven aj informoval o linkach a ich dostupnosti. Zaroven aj na Trnavskom vyckal elinu 2ku a umoznil prestup, hoci 2ka prisla neskorej. Pochvala patri vodicovi 39/1635
Peon, ta trasa ktoru navrhujes by sice obsluzila vacsie uzemie, avsak prevazne s rodinnou zastavbou. V prospech ulic tranovskeho a cabanova hovori hustejsia obyvanost a vacsia strmost. Btw. ako pises za homolovou vyrasta nova stvrt, zatial tam sice moc domov nestoji, no v buducnosti si tam viem predstavit minibus aj ja, nakolko v tej zastavbe su planovane aj sluzby
Vo vysielaní Dúbravskej televízie odznelo, že minibusová linka bude premávať skúšobne 2 mesiace. Neskôr chcú jej trasu rozšíriť: Starosta uviedol Domov dôchodcov na Hanulovej ul., ktorý je v kopcovitom teréne.
ked si spravim statistiku z vyprav, co su zachytene na tomto fore + vlastnych pozorovani od septembra 2010, tak to vychadza presne 50% NP voz a zvysna polovica 16xx.. To sa garanciou neda nazvat, aj ked je pravda, ze 1507 a 1511 sa na 63/1,3 objavuju..
Musel to byť riadny inteligent, ktorý povedal, že od dnešného dňa je koniec sezóny, a preto sa (okrem iného) ruší víkendová premávka L29 a na L28 budú chodiť 12m vozy. Citelisy mali skoro celý deň problém, chodili natrieskané už z DNV a zrejme sa niekto musel sťažovať, pretože o cca 18 sa dovalili v priebehu 10 minút 2 vozy (asi ZV), jeden IK415 a potom ešte 4835. Zabočili pod hrad ako L29 a hneď išili aj naspäť, pričom v každom boli 2 ľudia. Niekto sa zobudil, ale neskoro. ? ?
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
Author