http://www.etrend.sk/trend-archiv/rok-2010/cislo-4/dalsi-pokus-o-slovenske-autobusy.html
Nemal by niekto sken toho článku? K tlačenej verzii sa nedostanem a preddplácať si ju kvôli jednému článku sa mi nechce...
Nemal by niekto sken toho článku? K tlačenej verzii sa nedostanem a preddplácať si ju kvôli jednému článku sa mi nechce...
Diggi
Mimochodom aj Karosa nejak začínala a neverím, že im všetko fungovalo na prvý raz.
A uplne mimochodom prvé Novoplany už majú 5 rokov a jazdia bez toho aby sa rozpadli ako Yutongy či ako im mnohí predpovedali.
Majú za sebou niekoľko čelných zrážok, kde stanovište vodiča sa vobec nedeformovalo, odniesli to len bakelity a motory ktoré v nich sú z nich robia veľmi živé vozy.
Sám výrobca im udáva životnosť len 10 rokov, čo myslím, že uplne stačí.