Reply on: eripmav #97950:
Hodnotit kvalitu akademickej pody tej-ktorej vysokej skoly prinalezi akreditacnej komisii MS SR."koordinator" znamena, ze dana osoba synchronizuje (=dava do suladu) parcialne vysledky prace clenov pracovneho timu (=skupiny) a "manazer" znamena, ze dana osoba rozhoduje o vybere rieseni, rozhoduje o smere postupu ako i o dalsich nalezitostiach danej ulohy. Pre hlbsie pochopenie tychto terminov neodporucam na slovnik, ale na odbornu literaturu.
K barierovosti navrhovaneho riesenia odporucam nastudovat "investicny zamer NS MHD, 1. etapa: Safarikovo nam. - Janikov dvor"
Ik
Ja som tiež z Petržalky, a bol by som veľmi potešený, keby si mi povedal jediné miesto Petržalky, kde by sme mohli rozprávať o "priaznivom životnom prostredí". Máš snaď na mysli, tých zopár vysychajúcich stromov a zhnitú trávu kam chodia s..ť vaše psy?!?! To je priaznivé ŽP?
Buďme radi, že ľudia ako vy našťastie nemôžu rozhodovať o týchto záležitostiach a dúfam, že ani nikdy nebudete! Trepeš somariny!