Reply on: Corgon #48727:
A v ktorom veľkom meste na svete sa dostaneš zo stanice do každej MČ bez prestupu? No uznávam, že vo väčšine slovenských okresných miest kde majú linky minimálne špičkové intervaly 30 min. to tak väčšinou funguje.
El Sergio
No ale klinec bol, keď babka za zastávkou Romanova začala v panike kričať, že vodič zle odbočil. To nech sa nikto nehnevá, ale po dvoch týždňoch, kedy boli vylepené farebné mapky hneď vedľa CP a po dvoch dňoch, kedy boli už aj nové CP, som myslel, že takúto blbosť už snaď nikto zadreť nemôže... ?
Btw., chválim Most Apollo. Pekne je to tam spravené, aj tá zastávka. Prekvapením pre mňa bolo, že napriek rannej špičke bol most úplne voľný. To isté križovatky za ním.Teda až na Miletičova - Košická. V tom mieste vidím obrovský problém do budúcnosti! ?