Reply on: david11 #256090:
Ak by Ariho varianta s 32 cez hrad isla napriklad cez Valassku alebo Habansky mlyn, tak by si pri Zoo musel prestupit na 37, a na Patronke opat prestupit a prejst podchodom na nieco smer Kramare. To je fakt vylepsenie oproti dnesku, ktore vobec chorych nedonuti ist autom alebo taxikom radsej.
Petto
Dost podobna blbost vznikne coskoro z Trnavskeho myta Sancovou a Kramarmi na DD. T.j. v pracovne dni takmer nepouzitelne a cez vikend stale pomalsie ako elektrickami na Rivieru s prestupom.
Bod 3. V plane je reorganizacia pruhov Kramare aj Patronka presne pre to co pises. Inak 32 rano ani nemusi chodit od 7:30 do 9.00