V tej druhej návrh, aby do komisie boli natrvalo nominovaní ako členovia aj neposlanci.
A v tej tretej, že do komisie boli natrvalo menovaní ako neposlanci plk. Ing. Ivan Lechner, riaditeľ KDI KR PZ SR v BA a pán Jozef Drahovský, dopravný analytik.. ?
Gratulujem k záchrane historického Ikarusu. Už som si myslel, že sa na Slovensku žiadny nezachoval. To je povodný Bratislavský ? Je zaujímavé, že má malý štvorcový čelný transparent, tie bolo vidieť hlavne v Maďarsku, v ČS. mestách bola širšia varianta .
To je pekne ze vodic este pred zastavenim na zastavke vie ze cestujuci smrdia a nemaju listok. Telepatia?
Vodic je povinny zastavit na zastavke ak tam cakaju cestujuci. Cestujucimi su aj deti, nakolko tie sa od 6 rokov mozu prepravovat samostatne. Ak by naozaj boli splnene podmienky ze nemaju listok, alebo smrdia, vodic moze pristupit k vyluceniu z prepravy, avsak kym nezastavi, nema to ako vediet. Nezastavit na zastavke len preto ze su Romovia je nepripustne.
otazocka...ked na zastavke na znamenie stoji asi 7 malych cigancat zjavne maju vsetky pod 12 rokov..je povinny im vodic zastavit???listoko nemaju, doprovod nemaju, smrdia...dakujem za odpoved ?
Precital som si ten clanok, jedine cio mi napada je same vulgarne slovo na adresu tzv. "investora" a mesta.... ak ide o verejny zaujem ten najom mal byt davno ukonceny a malo sa stavat. Namiesto toho mame stanicu pomaly ako v indickom zapadakove (aj tam je mozno lepsia) a nefunkcne eliny kde turisti pozeraju na trat ci sme kkti Bravo BA a investor... podpora hromadnej dopravy na uzasnej urovni... Dik Marek, ze si to zavesil
810zssk