Discussion Forum › General Discussion

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Reply on: 810zssk #168122:
aspoň vidíš, že na Slovensku sa každá takáto veci obráti proti ľuďom. A veľmi dobre a k veci tam bolo spomenuté, že ľudia vďaka tej debilnej telke v autobusoch nevidia na informačný panel. Inak prečo DPB nemohol aj do nových SORiek inštalovať také isté bočné informačné panely ako sú v trolejbusoch alebo električkách, ktoré ukazujú aj zvnútra zastávky, čas a cieľ cesty? To, že sú lakomí na dobrý autobus je známe už roky (okrem populistického vysúloženia 40ks MBCC), ale aspoň mohli dať lepšie bočné panely a ten info panel čo je pod stropom dať aj do vlečky klbáku.
Reply on: Martin Fundárek #168088:
Kriste pane, RYCHLIKY?
Reply on: Petto #168063:
Ta aplikacia viac nefunguje ako funguje. Este je jedna, "emhade" a ta je dobra 🙂
Reply on: intony #168111:
Treba ukázať ZSSK, možno si dajú poradiť. ?
Reply on: intony #168111:
To už vyzerá lepšie... ?
Reply on: Hug0 #168116:
No už ma vidis, ako zajtra prejdem cez neho. Pekne ho obidem ako 99,99% cyklistov ?

Martin Fundárek

Reply on: Petto #168094:
Hustejšie intervaly vzniknuté rozpojením súprav síce zvýšia komfort pre cestujúcich (menej čakania), ale kapacitu tým nezískaš. Ako si napísal, len by to zhltlo viac vodičov.
Reply on: Valec #168114:
A najhoršie je že bol daný tak že je priam nemožné ho obísť keďže tam je plná čiara 😞 ?

Martin Fundárek

Reply on: MiroBA #168102:
ČKD Smíchov - ČKD mala v Prahe viac závodov, Smíchov vyrábal električky. Rušne vyrábali v Libni.
Reply on: intony #168111:
dobré ? tak to vyzerá veľmô fajne ? ešte by si neskúsil prosím ťa na tej streche zmeniť farbu z tej sivej na tú svetlú ako má 861 na bokoch?
Reply on: intony #168111:
Velmi mu to pristane, hned si menim pozadie na PC, nemas na to dufam autorske prava. ?
Reply on: MiroBA #168102:
Čo sa týka náteru - stačilo by, keby priečky boli čierne - celá jednotka pôsobí zrazu úplne inak:
http://blog.sme.sk/blog/1456/267383/861_dsc_1174.jpg
http://blog.sme.sk/blog/1456/267383/861_dsc_1182.jpg
http://blog.sme.sk/blog/1456/267383/861_dsc_1260.jpg
Merania Solarisu rad Urbino vs. Tedom C12G
sirka sedadla : 42 cm vs. 42 cm
sirka ulicky (zadna naprava): 62 vs. 52
bocnice: 5 vs. 6,5
sirka vozidla bez spatakov: 251 vs. 249
Reply on: pressburger #168108:
keď spomínaš to čo nie je vidno zo zadnej časti tak to je infodisplej pri kabíne šoféra pod stropom kde bežia info o trase linky. Teraz keď je pár m pred tým tá telka to tie info ľudia v kĺbe neuvidia a už vôbec nie tí čo sú vzadu. Prečo nevedia tí naši babráci aj do kĺbu jeden infodisplej, tak ako to majú kĺbové trolejbusy? ?
Reply on: MiroBA #168104:
Plus ešte zo zadnej časti vozidla nevidieť na vnútorný displej autobusu...
Reply on: MiroBA #168102:
Nenapadlo ti, že možno z konštrukčného hľadiska tam taká masívna priečka musí byť?
Reply on: no.ev.di. #168105:
Kradnut pozornost je kredom dnesnej doby ?
Reply on: MiroBA #168104:
jedna pani včera v TV novinách na Markíze povedala správne, že to odpútava pozornosť ľudí. Mne sa skoro stalo, že som zabudol vystúpiť kde som chcel a okrem toho, keď už pozerám nejaký dokument, tak zásadne celý. Trebars super vec sú Zvířecí rekordmani na Spektre ?
Reply on: Martin Fundárek #168088:

K tým Televízorom v SORoch v BA ...ono je to určite zaujímavú že také niečo je, ale v MHD nepraktické to vysielanie prírodopisných seriálov. Človek cestuje 5-7 zastávok a aj to musí byť pri tej obrazovke, tak z toho nemá dokopy nič. skorej by som uvítal keby tam púštali niečo o Bratislave o Bratislavských kultúrnych pamiatkach, zaujímavostiach a pod. To by bolo vhodné aj pre turistov. Plus voláke informacie o MHD alebo o dianí v meste.
Ono je to aj trochu odveci, že keď cestuje nevidiaci tak zastávky mu to nehlási ale zato mu tam beží prírodopisný seriál.

Change view

Structure
Order
Posts on page

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.