Reply on: Peon #157754:
zastupiteľstvo Petržalka - z 35 je 16 koalícia híd, 14 koalícia smer, 2 nezávislí a 3 zmena zdola, len som ešte nenašiel menoslov...http://app.statistics.sk/kv2010/sr/tab8.jsp?lang=sk&sr=2&obvod=101

LoLo sa do mestskeho zastupitelstva nedostal (ale ani Weigl a Fabor)... Zato hviezdia Kalinak a Caplovic.
Peon
Ale pochybujem, že by mnohí voliči o tom vedeli alebo si to všímali. Skôr si myslím, že ľudia volili hlavne podľa strán (SDKU vs. SMER) a títo traja sú aj neznámi.
A prečo vlastne Budaj kandidoval za Petržalku, keď má trvalý pobyt uvedený v Rači? Reálne kde býva a ku ktorej mestskej časti má bližšie?
Zaujímavé, že aj Ján Packa zo SMER-u + jeho koalície kandidoval do Mestského zastupiteľstva za Dúbravku, ale trvalý pobyt má v Karlovke..