Reply on: Solider #99937:
Hovori sa tomu nerovnomerna ekonomicka a hospodarska situacia medzi regionmi... Sposobena mensimi pracovnymi prilezitostami vyssou nezamestnanostou a prevahou ponuky prace nad dopytom.To je to, co ti (nielen tebe) chyba este vo vzdelani a aj z praktickeho zivota...
Marcelllooo
Ak by sa rozsirila siet nasledovnym sposobom, musela by sa zaroven prebudovat na rychlodraznu s tym, ze priemerna rychlost by musela byt okolo 50 - 60 km/hod a nie dnesnych do 30km/hod. Zaroven sa musi zvysit kapacita suprav minimalne o jeden vozen, ak nie hned kompletna obnova vozoveho parku.
Technicka nerealizovatelnost alebo narocnost elektricky na Prazskej a Patronke; po Stefanikovej na Hlavnu stanicu a aj Pionierskej s oblukom pri Kuchajde. Technicka realizacia krizovania zeleznice a biznis komplexu smerom na letisko.
Technicke "drobnosti" ako nevysporiadanost pozemkov a nezabezpecenie financneho krytia.
Safarikovo nam. nema dostatocnu kapacitu aby sluzilo na rozptyl a rozpustenie dopravnych narokov takeho charaktru ako navrhujes. Nehovoriac o snahe ukludnovat dopravu v centre, nie ju takto intenzifikovat.
To len ako najzavaznejsie pripomienky, ktore robia navrh sice mozno zaujimavym ale iba imaginarnym a nerealnym.