Reply on: Marcelllooo #99473:
Navrhujem zrušiť akúkoľvek výstavbu koľajovej trate v Petržalke. Zorganizujem petíciu, pretože ja, ako obyvateľ Dlhých dielov sa nemôžem pozerať ako sa stále tliacha o Petržalke a na ostatné MČ sa zvysoka serie a stavajú sa Lidle miesto zelene.
intony
Zatiaľ čo železnice zhodia trať do plytkého tunela a spravia úpravy okolia pred zastávkou č. 14. Asi také úpravy aké poznáme z modernizácií železníc, keď sa postavia nové nástupištia, nové koľaje a to je celé.. viď Piešťany - nové betónové nástupište tieni ošarpanej budove stanice... viď Svátý Jur, aký je bordel okolo.
Takže chumľko, truľko by sa mohol poobzerať ako vyzerá tá urbanizácia okolo železníc.