Reply on: Ámos #97464:
Ako FUNGUJE??? ? ono to funguje vôbec? ? moc fandíš tomu moc. Zlé to neni a ani to nevyzerá vôbec zle, ale v praxi to je tam môj, že namiesto dlhých autobusov chodia malé, vždy dačo vynechá. Aj to je chyba. Máš to to isté ako keď si chudobný hokejový klub nakúpi hviezdnych hráčov a čaká, že im to výjde a tímu sa začne zázračne dariť. Padne to lebo tím nemá cash na to aby motivoval hráčov. Takisto ako DPB nemá vozidlá na to ak dačo vypadne aby istil spoľahlivosť systému prestupovania medzni nosnými linkami a ostatnými. Detto ako DPB nemá ani náhradné vozidlá v prípade porušenia trolejoveho vedenia alebo nehody na električkovej trati.
Ámos
Bud chces metrobusy alebo linky bez prestupovania. Oboje mat nemozes.
Ak sa na Bosakovu potiahnu linky 11,12,13 a 14 tak pre ludi z L95 prestupujucich na elektricky na Safku sa nic nezmeni a pre ludi z L84, 99 prestupujucich na L95 aby mohli dalej prestupit na elektricky sa to vyrazne zlepsi.
Jediny zadrhel je pre ludi prestupujucich z L95 a L78. Aj ked ta sa moze potiahnut cez Landererovu most Apollo na Farskeho.
Inak ked chces metrobusy, akym systemom podla teba funguje dnesna L95, L93/94, L68?