Reply on: kecho #97316:
Tá verzia je jednak drahšia, jednak komplikovanejšia na údržbu a o ušetrený schod potom aj tak polezieš vyššie na sedačky ? . Nemci uprednostňujú toto riešenie, keďže tam väčšina mestských busov zadné dvereš nemá.
pretože iba to sú tí praví Bratislavčania...
S499.1023
Ad Poštový palác - fajn, tak to zodpovedá mojim odhadom, ďakujem. Tú budovu mám totiž hrozne rád.