Pozeram si fotky elektriciek z Rigy a jedna vec mi nejde do hlavy. Ked je na fotke suprava 2xT3, tak zberac (palicu) ma zdihnutu len prvy voz. Odkial ma stavu druhy voz supravy, ked ma dole zberac? To si v Rige prirobili nejake silnoprudove prepojenie vozov supravy, standartne to T3ojky snad nemaju... Ako to vlastne je?
Dôchodca v eline. Pokiaľ ma nepožiada či by som sa nepostavil sedim. Odkiaľ mám vedieť, že si chce sadnúť, čo keď ho urazim, že si myslim že je starý, a čo keď má nad sedemdesiat a jazdí zdarma a ja si to platím. Ja predsa tiež môžem mať chorobu (aj mám) a je mi ťažko dlhšie stáť. Takú 97 nevydržím ani po Slovnaft z Petržalky. O mňa sa nikdo nezaújma vydia len seba a svoj nárok na sedenie. No môj je taký istý. A je to jedno či volí HZDS alebo nie. Aj keď tých čo LEN ON-a volia by mohlo byť menej (rozmyšlam ako zdžím svoju babku aby nešla voliť)
Spectre
Btw. Ako sa zaužíval pojem "stará rakovina". Došlo sa na to tak, že dôchodcovia sa v davovej psychóze všade tlačia a prenikajú a išli by aj cez mŕtvoly. Stačí si pozrieť napr. míting HZDS, alebo sa odviezť linkou 50 zo Záhradníckej. A práve preto to prirovnanie, pretože zhubná choroba sa správa veľmi podobne, práve ako dôchodcovia...
ivan> Ozaj, aj keď už neplatíš (čo už s tebou...), chcel by som sa ťa opýtať, čo presne urobíš keď narazíš na revízora??? Konkrétne mám na mysli jedného tlstého *****a vy***aného (a to som slušný). Číslo si nepamätám, ale každý cestujúci z BA ho určite pozná.