Reply on: _ERIC #96912:
Na druhej strane treba oceniť, že si dal námhu prísť sem diskutovať, čo mnohí, ktorí by malo čo-to do onej problematiky povedať, neprídu a ani neprišli.
To ze sa chvalis tym co si mozno dokazal nic nemeni na tvojich šotozvhlych nazoroch. Porovnavat sa s tebou nebudem, nikam nekandidujem a nepocitujem potrebu o svojich uspechoch hovorit verejne.. Dohovoril som
Marcelllooo
A to obratisko, mimochodom, problem naozaj je. Nemaju ho na Bosakovej zatial kde vybudovat... Len tak pre tvoju info...
Hovorim o takej degradacii uzemia, ze sa jedna o hodnotne uzemie, ktore je mozne urbanizovat na mestsky park, rekreaciu, ci aj na stavbu vhodnych polyfunkcnych objektov. Nevidim dovod, preco by sa uzemie malo zabit len elektrickou.
A ano, mnohy dopravaci (ale aj architekti), ktory v BA posobia nerobia dorpavne riesenia, ale hraju TT alebo SimCity. Na vseobecnu skodu. Bol som svedkom konfrontacie takychto TT dopravakov s inymi dopravakmi a viem ako to prebiehalo. Zacali s invektivami a agresiou pri druhej vete, lebo nevedeli svoje obhajit...
Re #96898 intony: Ale nech si maju svoje miesto tam kde patria, ale v Petrzalke sa ukazuje, ze za daneho stavu veci to nie je. Ja som voci elektrickam indiferentny.