Reply on: tr3mp #95977:
Ešte pripomienka. Kedže na Patrónke je podchod, tak nebolo by rozumné ho využiť ako zastávku? Teda viesť elinu pod Patrónku?
BA by v prvom rade mali reprezentovat obcania... ? vies ako sa hovori "nehadzte perly sviniam"
S499.1023
Ale to miesto, ktoré spomína Ike, je podľa môjho subjektívneho avšak kvalifikovaného odhadu pre trolejbusy aj kamióny úplne vyhovujúce.