Reply on: Ámos #95999:
to bol ako spomina tr3mp aqulla, ktory sa v tej problematike vyzna... vychadzam z toho, i ked na druhej strane, mohol sa aj on mylit... kebyze sa tu vyskytne, mohol by k tomu nieco povedat...a mimochodom, co je to za kravinu? ta posledna otazka? nie je nadjazd ako nadjazd

Ike
ako si teda predstavujem realizaciu..
1. na useku krizovatka Slavicie, CS pri ZOO by sa zobojsmernila premavka, samozrejme pekne znacene smerovacimi doskami spravne umiestnenymi...
2. Vystavba podpier (Molecova) Botanicka - cez Slavicie - az na Patronku
3. Vystavba docasnych podpier na nadjazde nad D2.
4. Natiahnutie trolejov, na useku krizovatka - cerpacia stanica obojsmerne.
5. vystavanie docasnej CSS na vychodnej krizovatke na nadjazde ponad D2, ktora by fungovala non-stop (aj v noci, lebo na dialnici sa jazdi aj v noci a na tom useku by mohlo vzniknut vela vaznych celnych zrazok)..
6. Uzatvorenie podjazdu pod D2
7, prerobenie podjazdu, natiahnutie kablov
8. opatovne zjednoprudnennie s tym, ze podpery (docasne) na nadjazde nad D2 by sa mohli vyuzit pri zatrolejovani trate 31 do buducnosti...
vsetko to naraza na obrovsky hacik
- chtic kompetentnych