Ludkoviaaaaa-abbbsolutne blamazny clanok v dnesnej prilohe SME-Bratislava!!!! (teda...)
V clanku Niektoré linky MHD... je v druhom stlpci menovany Karol Kajdy (sledujete ten ypsilon?), v tretom je uz z neho Karol Kállay-no... a v stvrtom uz len Kajda... Oooo, boze... Ked sa bude citat, neuveri vlastnym ociam...
V clanku Niektoré linky MHD... je v druhom stlpci menovany Karol Kajdy (sledujete ten ypsilon?), v tretom je uz z neho Karol Kállay-no... a v stvrtom uz len Kajda... Oooo, boze... Ked sa bude citat, neuveri vlastnym ociam...


Z
Fotka bieluckeho 4402 je peeekna
Zajtra je schodza-zbavis sa mojho dazdnika