Reply on: hoppusmark01 #95397:
Myslím, že si pomenoval problém. Teda problémom vôbec nie sú látkové sedačky, ale bezdomovci. Tých treba riešiť. A nie aby to dopadlo ako s nočákmi - namiesto dôslednej tarifnej kontroly sa zvýšilo cestovné - namiesto riešenia bezdomovcov v MHD (ktorí tiež na 99% cestujú načierno) sa budú pre všetkých znepohodlňovať sedačky...
hoppusmark01
Že sú ale plastové sedadlá extrémne nepohodlné, je druhá vec..
Ja by som nebol proti textilným sedadlám, ale ako napísal stevo, raz si na to sadne bezdomovec, a celá čistota je v prdeli..
A u nás v BA sa v MHD bezdomovci rozvážajú ako keby to bola vyhradená doprava iba pre nich..