Reply on: Peto02 #94086:
Peto lenze vyvoj ide dopredu, raz to muselo prist. Okrem toho vyhlad z okna mam rovno na Prazsku a som videl ako novucke klbove KArosy a Bambusy obiehali do kopca Ikace jedna radost a aj menej smradili. Zajtrajsej akcii drzim palce nech vsetko dopadne dobre a k plnej spokojnosti vsetkych zucastnenych ?
eripmav
neurologovia dokonca hovoria ze 1 epilepticky zachvat za zivot moze mat aj zdravy clovek... epilepticky zachvat nerovna sa epilepsia.
Nasa legislativa naozaj dava cloveku s epilepsiou nalepku ze nemoze soferovat, pritom dnesna moderna liecba je tak uspesna, ze ten clovek (ak riadne dodrziava liecbu) nie je o nic viac rizikovy ako hocikto vo veku nad 50 rokov z hladiska straty vedomia pre kardialne a obehove priciny...
Neviem ci by mu diagnostikovanie epilepsie pomohlo, tazko povedat, urcite by ho zbavilo viny za tuto nehodu, pomohlo by mu to v tom, ze s liecbou by sa to s najvacsou pravdepodobnostou nikdy neopakovalo, ale zial na slovensku, pre zakony co su stare asi 50 rokov, by nemohol uz asi nikdy mat vodicak.