Reply on: Valec #92891:
"Tak potom sa pýtam, či naozaj treba predĺžiť L80 do Kittsee za nejakú pseudotarifu 1,5 € za jednu jazdu. "Tak potom odpovedám, že ako tu už bolo niekoľkokrát napísané, železničná stanica v Kittsee je veľmi ďaleko od centra obce, preto by bola L80 pre cestujúcich vhodnejšia. Že by nebola využitá obavy nemám, pretože vidím, koľko ľudí denne vlakom cestuje z Bratislavy do Kittsee, okrem iného sú tam aj školy, ktoré navštevujú deti z Bratislavy.
"...pochybujem o tom, že cenu lístka si stanovuje ZSSK sama..."
Mne je jedno, ako stanovuje ceny ZSSK, v každom prípade je ten lístok oproti lístku ÖBB predražený a to hneď dvakrát. Namiesto 1,70 € pýta ZSSK 2,40 a namiesto kurzu ~33,50/1€ pýta 35,-/1€.
Santer
PS : A to nepisem preto ze z Modry.do Modry cestujem pravidelne, ale hlavne preto, ze je to totalna hovadina.
Mne velmi na nejakych 10min + - nezalezi, radsej pojdem pekne priamo, aj ked v plnsom buse...kedze nastupujem v Modre...nebude problem o miesto ?